Duyurular
FIE-FRANKFURT 2017
Mayasan ailesi olarak Food Ingredients Europe 2017, Frankfurt fuarında kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla yanınızda olduğumuzu gösterebilmek için siz değerli müşterilerimizi standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt olmak için tıklayınız.
 
YENİ ÜRÜN - SWEETEL™

Sağlıklı yaşamın anahtarı SAĞLIKLI GIDA hepimizin günlük hayatı için vazgeçilmez.

Şeker ise bu yolda en büyük engel.

SWEETEL™ sağlıkla sürdürmek istediğiniz yaşamınız için özel olarak geliştirilmiş, hiçbir kimyasal veya gizli şeker içermeyen % 100 DOĞAL tatlandırıcıdır.

Endüstriyel uygulamalar ile ilgili daha fazla bilgi için: Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız...

Ürün sunumu için tıklayınız...

sweetel_logo.jpg

 
YENİ ÜRÜNLERİMİZ...
 
 

MAYASAN GIDA her gün yenileyerek geliştirdiği ürün portföyüne Sıvı Lizozim Lyso-Guard ve Pimalac®Liquid ürünlerini eklemiş bulunmaktadır.

 

Lyso-Guard - Sıvı Lizozim

Yumurta akından elde edilen sıvı lizozim, Clostridium tyrobutyricum ve benzeri gaz ve göz oluşumuna sebep olan anaerobik mikroorganizmaların gelişimini engellemek için kullanılan bir enzimdir. TÜRK GIDA KODEKSİ GIDA KATKI MADDELERİ YÖNETMELİĞİ gereğince SIVI LİZOZİM’in kullanımına Quantum satis (yeteri miktarda) prensibine göre izin verilmiştir.

  

PIMALAC® LIQUID

Streptomyces natalensis suşlarının fermentasyonu ile üretilen doğal SIVI FORMDA anitfungaldır. Bileşiminde 100 g/l aktif natamisin/pimarisin (E235) içerir.

Küf, maya oluşumunu ve oluşumlarının neden olduğu bozulmaları önler; ürünün raf ömrünü uzatır.

Suda çözünebilmesi sayesinde kullanımı ve dozaj optimizasyonu kolaydır. 
 

Bedelsiz numune talepleriniz ve daha fazla bilgi için:  Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.

 
FIE PARIS 2015'E KATILDIK!

01-03 Aralık 2015 tarihleri arasında Paris'te gerçekleşen Food Ingredients Europe (FIE) 2015 fuarına katıldık. Fuar boyunca tüm dünyadan değerli müşterilerimizi ağırlayıp, yeniliklerimizi paylaştık.

 

fie_2015_1.jpg   fie_2015_3.jpg

 

 

 

 

 

 

fie_2015_2.jpg

fie_2015_4.jpg