Şirket Profili

MAYASAN A.Ş., 1970 yılında süt ve süt ürünleri sektörü için kurulmuştur. Günümüzde MAYASAN, 45 yıllık deneyimi ile peynir mayası, kültür, katkı maddeleri, kimyasallar, laboratuvar cihazları ve diğer yardımcı malzemeleri güvenle sunmaktadır...

mayasan_0129.jpg

MAYASAN, 2014 tarihinden itibariyle, 11.000 m2 kapalı alana kurulu yeni binasında üstün bir şekilde hizmet etmeye devam etmektedir. Tamamıyla uluslararası boyutta bir biyoteknoloji şirketi olan firmamızda en ileri ekipmanlarla donatılmış araştırma-geliştirme merkezi, ürünlerin tanıtımının ve bilgilendirme sunumlarının ihtisas sahibi kişilerce yapıldığı oditoryum, ürün performanslarının test edildiği pilot tesis, ileri teknoloji ihtiva eden gelişmiş laboratuvarlar mevcuttur. Bunun yanında süt işletmelerindeki elemanların eğitimine yönelik “MAYASAN Süt Akademisi” de fabrikamızda yer almaktadır.

Pazarda öncü olma şartının kaliteli ürün, güvenilirlik ve eğitimli personele dayalı olduğunun bilincinde olan MAYASAN, müşterilerinin isteklerine odaklı olarak daima kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Yenilikçi ve rekabetçi yapısı ile 45 yıllık deneyimini yurt dışına da taşıyan MAYASAN bugün 70'e yakın ülkeye ürünlerinin ihracatını yapmaktadır.

Tüm birimleri
mizdeki deneyimli uzman kadromuzla peynir, yoğurt, ayran ve tereyağ üreticilerine hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Temsilcisi olduğumuz firmalar:

dsm.png
  
fosfa_logo.png  
novozymes_logo.png unisensor_logo_2.jpg
 
 
 
 
 
 
hygiena.jpg       eutech.png   sensorex.png